Kerületi
2005 / 2006

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Simonyi Zsigmond helyesírás
6. osztály

Beregszászi Adrienn

II.

Németh Anikó

5. osztály

Szauer Janka

 II.

Németh Anikó

7. osztály

Szõke Eszter

 II.

Horváth Erika

8.osztály

Vass Noémi

 I.

Horváth Erika

Istenes versek - szavalóverseny

Nyakas Dániel

I.

Horváth Erika

Istenes versek - szavalóverseny

Dancs Viktor

különdíj

Horváth Erika

Komplex informatikai
II. kategória

Vass Noémi

I.

Horváthné Tóth Gabriella

szövegszerkesztõ kategória

Papp Gábor

 III.

Horváthné Tóth Gabriella

szövegszerkesztõ kategória

Dancs Viktor

V.

Horváthné Tóth Gabriella

II. kategória

Balázs István

IV.

Horváthné Tóth Gabriella

I. kategória

Roy Biswajit

I.

Horváthné Tóth Gabriella

Vers és prózamondó
7 – 8. osztály

Nyakas Dániel

 II.

Horváth Erika

Vers és prózamondó
7 – 8. osztály

Móra Katalin

 III.

Horváth Erika

Kazinczy szépolvasási és szépkiejtési
4. osztály

Jóba Dominik

 I.

Seréti Gyula

Kerületi rajzpályázat

Horváth Bettina

III.

Rákóczi Krisztina

Illemtan

4. osztály

Szommer Zsófia
Jóba Dominik
Kecskés András

I.

Seréti Gyula

Technika

Soltész Orsolya
Szivák Tamás
Varga Ferenc

I.

Detrich Diana

Komplex

3. osztály

Lükõ Annaróza
Bognár Bence
Szabó – Salfai Réka

III.

Kissné Kerekes Piroska

 Teleki Pál  földrajz
8. osztály

Nyakas Dániel

 III.

Isó Jolán

 Angol
7 – 8. osztály

Halász András

 III.

Tompa Katalin

 Angol
6. osztály

Pócs Bernadett

 I.

Tompa Katalin

ÖKO vetélkedõ
6. osztály

Cseh Gergõ
Cseh Márkó
Ferencz Gergõ
Roy Biswajit

II.

Detrich Diana

Budapesti
2005 / 2006

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Technika

Soltész Orsolya
Szivák Tamás
Varga Ferenc

XV.

Detrich Diana

Fõvárosi Alkalmazási Informatika
Komplex I.

Roy Biswajit

XI.

Horváthné Tóth Gabriella

Komplex II.

Vass Noémi

VIII.

Horváthné Tóth Gabriella

Szövegszerkesztõ

Papp Gábor

XXII.

Horváthné Tóth Gabriella

nyelvÉSZ

Kiefer Bálint

VI.

Horváth Erika

nyelvÉSZ

Balázs István

IX.

Horváth Erika

nyelvÉSZ

Szivák Tamás

VII.

Németh Anikó

nyelvÉSZ

Beregszászi Adrienn

IX.

Németh Anikó

Zrinyi Matematika

Somlói Tamás

 

Ratkovszkiné V. Dóra

 Regionális TDK

Hesz Bence

III.

Horváthné Tóth Gabriella

 Regionális TDK

Fekete Réka

III. 

Horváthné Tóth Gabriella

 Regionális TDK

Petróczi Gabriella

II. 

Németh Anikó
Orendácsné Balás Rita

 Regionális TDK

Nyakas Dániel

 I.

Dorn Zsuzsanna

 Regionális TDK

Horváth Ábrahám

különdíj 

Balogh Andrásné

Országos
2005 / 2006

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Fizika

Nyakas Dániel

XXII.

Dorn Zsuzsanna

Zrinyi Matematika

Somlói Tamás

 

Ratkovszki Dóra

ELTE rajzpályázat felsõs kategória

Ebid Emira

 I.

Horváthné Tóth Gabriella

ELTE rajzpályázat felsõs kategória

Bacsó Timea

 II.

Horváthné Tóth Gabriella

ELTE rajzpályázat felsõs kategória

Mészáros Márton

különdíj

Horváthné Tóth Gabriella

ELTE rajzpályázat felsõs kategória

Jancsik Sára

 különdíj

Horváthné Tóth Gabriella

ELTE  rajz alsós kategória

Koncz János
Novák Gyöngyi

 különdíj

Ratkovszkiné Vermuth Dóra

ELTE  rajz alsós kategória

Habuda Laura

különdíj

Ratkovszkiné Vermuth Dóra

ELTE  rajz alsós kategória

Somlói Luca

 II.

Ratkovszkiné Vermuth Dóra

Lélektõl – lélekig
Siklósi Irodalmi Gyermekfesztivál

Vörös Dalma

bronz fokozat

Horváth Erika

Lélektõl – lélekig
Siklósi Irodalmi Gyermekfesztivál

Korcsmáros Felicia

bronz fokozat

Horváth Erika

Lélektõl – lélekig
Siklósi Irodalmi Gyermekfesztivál

Nyakas Dániel

ezüst fokozat

Horváth Erika

Lélektõl – lélekig
Siklósi Irodalmi Gyermekfesztivál

Dancs Viktor

ezüst fokozat

Horváth Erika

Arany János Nyelvész Verseny
Anyanyelvi

Hesz Bence

XVIII.

Horváth Erika

Arany János Nyelvész Verseny
Anyanyelvi

Kiefer Bálint

XVI.

Horváth Erika

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny

Vass Noémi

XII.

Horváth Erika

 Országos TDK

Petróczi Gabriella

II.

Németh Anikó
Orendácsné Balás Rita

Országos TDK

Nyakas Dániel

I.

Dorn Zsuzsanna

Országos TDK

Horváth Ábrahám

különdíj

Balogh Andrásné