Kerületi Versenyek 2016 / 2017-es tanév eredményei

A verseny megnevezése Tanuló neve Helyezés Felkészítő tanár

Kerületi Matematika Verseny

Nyitrai Máté 7.c

III.

Dorn Zsuzsanna

Kerületi Informatikai Alkalmazó Verseny Grafika kategória

Andrásik Dorottya 6.b

I.

Sárdiné Varga Ildikó

Kerületi Angol Verseny
7. évfolyam
Zsitnyányi Ajna 7.b I. Malomvölgyi Tamás
Gábor Bence 7.b II. Malomvölgyi Tamás
Kazinczy Vers- és Prózamondó verseny

Ábrahám Zsolt 6.b

II.

Seréti Gyula és Szunyi György

Kerületi Informatika Alkalmazói Verseny szövegszerkesztés kategória Kemenczki Katalin 8.a I. Horváthné Tóth Gabriella
Kajus Dorina 8.b III. Sárdiné Varga Ildikó
Kerületi Informatika Alkalmazói Verseny prezentáció kategória Gampel Máté 8.a I. Horváthné Tóth Gabriella
Kerületi Rubik kockaforgató Verseny Bencze András 7.c II.  
Kerületi természetvédelmi terepverseny Andrásik Dorottya 6.b
Bodnár Lilla 6.b
Freid Andrea 6.b
V. Miszlainé Koppány Imola
Kerületi "Aranytoll" Verseny Feinek Fruzsina 4.a III. Máté Magdolna
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 8. évfolyam

Tallér Lili Anna 8.a

II.

Horváth Erika

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny 6. évfolyam

Tallér Jolán 6.a

III.

Szunyi György
Kinyílt a rózsa kerületi népdaléneklési verseny Megyeri Kiss Réka 7.b kiemelt aranyhang Szűcs Bernadett
Novák András 8.a kiemelt aranyhang Szűcs Bernadett
Doma Eszter 3.a aranyhang Bányay Lilla
Tallár Vilma 4.a aranyhang Szűcs Bernadett
Kovács Alexandra 4.c aranyhang Kobulniczky Ememse

 

Regionális Versenyek 2016 / 2017-es tanév eredményei

A verseny megnevezése Tanuló neve Helyezés Felkészítő tanár
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
DÉL-BUDAI körzet
6. évfolyam Vígh Péter 6.b XIII. Horváthné Tóth Gabriella
6. évfolyam Hajder Benedek 6.a XIV. Horváthné Tóth Gabriella
Bolyai Matematika Csapatverseny
DÉL-BUDAI körzet
3. évfolyam Nagy János 3.a
Primusz Gergely 3.a
Uzonyi-Nagy Kolos 3.a
II. Andrásikné Kiss Mária
5. évfolyam Márok Regina 5.c
Megyeri Kiss István 5.c
Pörge Rebeka 5.c
Simai Szonja 5.c
XVIII.
Horváthné Tóth Gabriella
6. évfolyam Andrásik Dorottya 6.a
Freid Andrea 6.a
Váradi Levente 6.a
Vígh Péter 6.a
VII.
Horváthné Tóth Gabriella
7. évfolyam Angyal Zsófia 7.c
Bencze András 7.c
Nyitrai Máté 7.c
Varga Elizabet 7.c
X.
Dorn Zsuzsanna
Ostorics Lúcia 7.a
Papp László 7.a
Takács-Kiss Péter 7.a
Tessényi Bálint 7.a
XV.
Dorn Zsuzsanna
8. évfolyam Baditz Athena 8.b
Freid Ákos 8.b
Kajus Dorina 8.b
Tazaki Kazuma 8.b
XI.
Horváthné Tóth Gabriella
Re:formáció 500 kultúrális kincskereső komplex műveltségi vetélkedő középdöntő Deáki Lilla Csenge 5.c
Szíjj Boróka 6.b
Tóth Gergely 6.a
Simai Soma 7.b
Szikra Domonkos 7.b
I. Ábrahám Angéla
Bányai Gábor
Németh Tamás
Hajduné Lovas Zsuzsanna
Szunyi György
Dizseri Barnabás
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Budapesti forduló Uzonyi-Nagy Kolos 3.a I. Andrásikné Kiss Mária
Kulcsár Mónika 3.b III. Andrásikné Kiss Mária
Tessényi Bálint 7.a VIII. Dorn Zsuzsanna
Nyitrai Máté 7.c
IX. Dorn Zsuzsanna

Országos Versenyek 2016 / 2017-es tanév eredményei

A verseny megnevezése Tanuló neve Helyezés Felkészítő tanár
Nyírbátori Református Általános Iskola Országos Komplex Természettudományi Versenye
7-8. évfolyam

Evinger Lola,
Klauz Mira,
Kövesdi Kata,
Tallér Lili Anna
8.a

I.
Sárdiné Varga Ildikó
Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája Csallóközi Vilmos 3.a I. Majzik Lionel
Kockakobak Országos Matematikaverseny Uzonyi-Nagy Kolos 3.a IV. Andrásikné Kiss Mária
"Örömhír" rajzverseny Végvári Viktória 4.c I. Végváriné Pánczél Gyöngyi