Kerületi Versenyek 2014 / 2015-ös tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Istenes versek szavaló verseny Molnár Martina 8.b II. Námeth Anikó
Vers és Prózamondó Ábrahám Zsolt Máté 4.b I. Szautner Krisztina
Játsszunk matematikát!

Parnaki Ádám 2.a

Pintér Ákos Csanád 2.a

III.

VI.

Szűcs Bernadett
Kerületi Matematika Verseny
7. évfolyam

Cser Gábor 7.a

Győri Csanád 7.a

II.

III.

Horváthné Tóth Gabriella
Kinyílt a rózsa népdaléneklési fesztivál

Novák András 6.a

Megyeri-Kiss Réka 5.b

Kobulniczky Orsolya 7.a

Balogh Írisz 4.b

kiemelt aranyhang

kiemelt aranyhang

kiemelt aranyhang

aranyhang

Szűcs Bernadett
Kerületi Matematika Verseny
5. évfolyam
Huszár László 5.c III. Dorn Zsuzsanna
Kerületi Matematika Verseny
6. évfolyam

Tallér Lili Anna 6.a

Szauer Júlia 6.a

II.

VI.

Horváthné Tóth Gabriella
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Tallér Lili Anna 6.a

Gábor Bence 5.b

Kobulniczky Orsolya 7,a

II.

IV.

IV.

Szunyi György

Seréti Gyula

Horváth Erika

Kerületi Angol verseny

Tagozatos

Könyves Tóth Márton 6.b

Freid Ákos 6.b

I.


II.

Rostás Erzsébet

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója
Szövegszerkesztés kategória

Komplex II. kategória

 

Novák Anita 8.a

Schreiter Rebeka 8.b
Molnár Martina 8.b

 

II.

I.

III.

Horváthné Tóth Gabriella
Kazinczy Verseny Farkas Flóra 4.b III. Szautner Krisztina
Kerületi Szépírás verseny Miski Lili 5.c II. Seréti Gyula
Kerületi Rajzverseny Simai Soma 5.b I. Bányai Gábor

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója
Grafika kategória


Komplex kategória

Pettenkoffer László 6.a
Pállay Gergő 6.b

Szauer Júlia 6.a
Tazaki Kazuma 6.b

II.

IV.

III.
IV.

Horváthné Tóth Gabriella
Kerületi Angol Verseny "tagozatos" Illyés Zsófia 7.b I. Horváth Tünde

Magyar Karácsonyi Versek Szavalóverseny

Megyeri-Kiss István 3.c

Kredits Szonja,
Kovács Alexandra,
Arany Enikő 2.c

I.

 

különdíj

Németh Anikó

 

Máté Magdola

Kazinczy Verseny 5 - 6. évfolyam Szabó Dénes 5.b
II.
Seréti Gyula
Angol Verseny 8. évfolyam Szabó Norbert 8.b
IV.
Horváth Tünde
Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója
Prezentáció kategória
Ekker Dániel 8.a
I.
Horváthné Tóth Gabriella

 

Regionális Versenyek 2014 / 2015-ös tanév

A verseny megnevezése Tanuló neve Helyezés Felkészítő tanár
Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny
Komplex II. kategória
Schreiter Rebeka 8.b IV. Horváthné Tóth Gabriella

Fővárosi RAJZVERSENY

Simai Soma 5.b

IX.

Bányai Gábor

Bolyai Matematika Csapatverseny
DÉL-BUDAI körzet
5. évfolyam Ambrus Márton Károly 5.b
Parnaki Sebestyén 5.b
Sirák Bertalan 5.b
Szabó Dénes 5.b
VIII.
Szűcs Bernadett
6. évfolyam Fehér Bence 6.a
Kajus Dorina 6.b
Kreisz Csongor Simon 6.a
Szauer Júlia 6.a
VI.
Horváthné Tóth Gabriella
7. évfolyam Bujdosó Bence 7.a
Győri Csanád 7.a
Restás Tibor 7.b
Szökő Csaba 7.a
IX.
Horváthné Tóth Gabriella

 

Országos Versenyek 2014 / 2015-ös tanév eddigi eredményei

A verseny megnevezése Tanuló neve Helyezés Felkészítő tanár

KGYTK

Kobulniczky Orsolya és
Bujdosó Bence 7.a


II.


Sárdiné Varga
Ildikó
Református Iskolák XVIII. Országos Tanulmányi Versenye
Rajz 5-6. évfolyam Simai Soma 5.b
I.
Bányai Gábor
Rajz 7-8. évfolyam Nagy István Bence 7.b
XVIII.
Bányai Gábor

Angol 7-8. évfolyam

Bujdosó Bence 7.a
Szabó Norbert 8.b

XIV.
Horváth Tünde

Informatika 8. évfolyam

Kredits Márton 8.a
Koscsó Bianka 8.a

X.
XVII.
Horváthné Tóth Gabriella

Bibliaismeret 3-4. évfolyam

Farkas Flóra
Fodor Szabolcs 4.

XI.
Ábrahám Angéla

Bibliaismeret 5-6. évfolyam

Kádár Viktória 6.b
Megyeri-Kiss Réka 5.b

VI.
Ábrahám Angéla

Biológia verseny

Csepeli Eliza 8.b

X.
Sárdiné Varga Ildikó

Matematika 5. évfolyam

Varga Elizabet 5.a

XII.
Dorn Zsuzsanna

Matematika 6. évfolyam

Szauer Júlia 6.a

XII.
Horváthné Tóth Gabriella

Matematika 7. évfolyam

Győri Csanád 7.a

VII.
Horváthné Tóth Gabriella
Matematika 8. évfolyam Schreiter Rebeka 8.b
VII.
Dorn Zsuzsanna