Kerületi Versenyek 2015 / 2016-os tanév eredményei

A verseny megnevezése Tanuló neve Helyezés Felkészítő tanár

Kerületi Matematika Verseny

Cser Gábor 8.a

III.

Horváthné Tóth Gabriella

Kerületi Informatikai Alkalmazó Verseny Prezentáció kategória

Szökő Csaba 8.a

I.

Sárdiné Varga Ildikó

Kerületi Angol Verseny
5. évfolyam

Tallér Jolán 5.a

I.

Balogh Magdolna

Freid Andrea 5.b II. Rostás Erzsébet
Balogh Írisz 5.b V. Rostás Erzsébet
Kerületi Angol Verseny
6. évfolyam
Gábor Bence 6.b I. Rácz Gábor
Zsitnyányi Ajna 6.b II. Rácz Gábor
Balogh Luca 6.c III. Rácz Gábor
Kazinczy Vers- és Prózamondó verseny

Novák András 7.a

I.

Novákné Tisje Mónika

Kazinczy Vers- és Prózamondó verseny

Ábrahám Zsolt 5.b

III.

Seréti Gyula és Szunyi György

Kerületi Informatika Alkalmazói Verseny komplex kategória Bencze András IV. Sárdiné Varga Ildikó
Kerületi Szépírási Verseny Miski Lili 6.c II. Seréti Gyula
Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

Tallér Lili Anna 7.a

II.

Szunyi György

Kazinczy Vers- és Prózamondó verseny

Szabó Dénes 6.b

III.

Seréti Gyula

 

Regionális Versenyek 2015 / 2016-os tanév eredményei

A verseny megnevezése Tanuló neve Helyezés Felkészítő tanár
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
DÉL-BUDAI körzet
2. évfolyam Uzonyi-Nagy Kolos 2.a IV. Andrásikné Kiss Mária
5. évfolyam Hajder Benedek 5.a XIII. Horváthné Tóth Gabriella
5. évfolyam Tallér Jolán 5.a XV. Horváthné Tóth Gabriella
Bolyai Matematika Csapatverseny
DÉL-BUDAI körzet
5. évfolyam Hajder Benedek 5.a
Szalai Gábor 5.a
Tallér Jolán 5.a
Vígh Péter 5.b
VIII.
Horváthné Tóth Gabriella
6. évfolyam Bencze András 6.c
Huszár László 6.c
Nyitrai Máté 6.c
Varga Elizabet 6.c
VIII.
Dorn Zsuzsanna
7. évfolyam Baditz Athena 7.b
Kajus Dorina 7.b
Kreisz Csongor Simon 7.a
Tallér Lili Anna 7.a
XIII.
Horváthné Tóth Gabriella
8. évfolyam

Bujdosó Bence 8.a
Cser Gábor 8.a
Győri Csanád 8.a
Szökő Csaba 8.a

V.
Horváthné Tóth Gabriella
8. évfolyam

Molnár Péter 8.b
Molnár Barnabás 8.b
Nagy Bence István 8.b
Restás Tibor
8.b

XI.
Horváthné Tóth Gabriella
Kockakobak Országos Matematikaverseny
Budapesti forduló Parnaki Ádám 3.a V. Szűcs Bernadett
Nyitrai Máté 6.c IV. Dorn Zsuzsanna
Kun Bendegúz 3.c
VIII. Kobulniczky Emese
Bara Dávid 3.a XIV. Szűcs Bernadett
Harkai Gyula 4.b XV. Zimányi Kinga
Vigh Péter 5.b XIV. Dorn Zsuzsanna
Hajder Benedek 5.a XV. Horváthné Tóth Gabriella
Pest megyei forduló Gulyás Szilárd 8.b

XIII. Horváthné Tóth Gabriella
Cser Gábor 8.a XIV. Horváthné Tóth Gabriella
Bujdosó Bence 8.a XVII. Horváthné Tóth Gabriella

Országos Versenyek 2015 / 2016-os tanév eredményei

A verseny megnevezése Tanuló neve Helyezés Felkészítő tanár
Nyírbátori Református Általános Iskola Országos Komplex Természettudományi Versenye
7-8. évfolyam

Kobulniczky Orsolya,
Buncsák Zsombor,
Bujdosó Bence,
Szökő Csaba
8.a

III.
Sárdiné Varga Ildikó
7-8. évfolyam Horváth Luca,
Jónás Sára,
Molnár  Péter,
Nagy István Bence
Különdíj
Sárdiné Varga Ildikó