Kerületi Versenyek

2013 / 2014-es tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója
Grafika kategória
Prezentáció
Komplex II. kategória

Szauer Júlia 5.a
II.

Horváthné Tóth Gabriella

Horváth Dávid 8.b
I.

Horváthné Tóth Gabriella

Korda Viktória 8.b
II.

Horváthné Tóth Gabriella

Angol
normál

Freid Ákos 5.b
I.
Rostás Erzsébet
Népmesemondó Versenyen
Mergyeri-Kiss Réka 4.b
II.
Seréti Gyula
Simonyi Zsigmond kerületi Helyesírás Verseny
Tallér Lili Anna
5.a
I.
Lantos Éva
Szépírási verseny
Miski Lili 4.c
II.
Seréti Gyula
Pozsár József 4.c
III.
Seréti Gyula
Matematika verseny

Szauer Júlia 5.a

I.
Horváthné Tóth Gabriella

Győri Csanád 6.a

II.
Horváthné Tóth Gabriella

Schreiter Rebeka 7.b

II.
Dorn Zsuzsanna
"Kinyílt a rózsa." népdaléneklési fesztivál

Szemán Borbála 2.c

Ezüsthang

Németh Anikó

Mergyeri-Kiss Réka 4.b

Aranyhang

Szűcs Bernadett
Novák András 5.a
Ezüsthang
Benkes Gabriella
Sódar Lili 8.a
Aranyhang
Szűcs Bernadett
Papp Dóra 8.b
Aranyhang
Szűcs Bernadett

 

Budapesti Versenyek

2013 / 2014-es tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Fővárosi Szépíró Verseny
Miski Lili 4.c

III.

Seréti Gyula

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny
Prezentáció kategória

Horváth Dávid

V.

Horváthné Tóth Gabriella

Regionális Versenyek

2012 / 2013-as tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája

Korda Viktória és Szikra Benedek 8.b


II.

Horváthné Tóth Gabriella

Országos Versenyek

2013 / 2014-es tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Református Általános Iskolák XVII. Országos Tanulmányi versenye

Informatika 8. évfolyam

Szikra Benedek 8.b

I.

Horváthné Tóth Gabriella

Angol 7-8. évfolyam

Mohilla Kristóf 8.b,
Zsitnyányi Ábel 8.b

V.

Tompa Katalin

Bibliaismeret 3-4. évfolyam

Fodor Szabolcs 3.a,
Jeney Jonka 4.b

XI.

Ábrahám Angéla

Bibliaismeret 5-6. évfolyam

Novák Lili 6.a,
Url Izabell 6.b

XIII.

Ábrahám Angéla

Műveltségi verseny

Angster Áron 6.a,
Schreiter Rebeka 7.b,
Herendi Soma 8.b

XI.

Horváth Erika

Matematika 5. évfolyam

Klauz Mira 5.a

IX.

Horváthné Tóth Gabriella

Matematika 6. évfolyam

Szökő Csaba 6.a

XII.

Horváthné Tóth Gabriella

Matematika 8. évfolyam

Horváth Dávid 8.b

XI.

Horváthné Tóth Gabriella
OKGYTK

Korda Viktória és Szikra Benedek
8.b


I.

Horváthné Tóth Gabriella

Mesés Vajdahunyad vár
Országos Színjátszók
Találkozója

5.a színjátszók
Adorján Alexandra, Evinger Bono, Evinger Lola, Feinek Henrietta,
Gampel Máté, Ispán Krolina, Kemeneczki Katalin, Klauz Mira, Kövesdi Kata, Kreisz Csongor, Ligeti Zsófia,
Novák András,
Tallér Lili, Xu Máté


III.

Hajduné Lovas Zsuzsanna

Sport Versenyek

2012 / 2013-as tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

KERÜLETI Versenyek

Futafok

Varga Lili 2.a
(kísérős lány)
Jávori Thimotée 2.a
(kísérős fiú)
Megyeri -Kiss István 2.c
(bátor fiú)
Bulyák Balázs 3.a
Harkai Bíborka 4.a
Bagyula Ádám János 5.a
Győri Csanád 6.a
Molnár Zsófi 6.b
Szauer Tünde 6.b


I.

IV.

II.

III.
II.
III.

II.
IV.
V.

Isó Jolán

Csonka Gábor

Futafok-váltó
(alsó)

Ben Réka 2.b,
Takács Linda 2.a,
Szűcs Barnabás 3.a,
Székely Szabolcs 4.c
VI.

Isó Jolán
Csonka Gábor

Futafok-váltó
(felső)

Kövesdi Kata 5.a,
Molnár Zsófi 6.b,
Sándor Zoltán 7.b,
Varga Tamás 8.a
III.

Isó Jolán
Csonka Gábor

Futafok -görkorcsolya

Zsitnyányi Ábel 8.b
III.
 

Torna


leány egyéni:
Kemeneczki Katalin 5.a
Harkai Bíborka 4.a


alsós leány csapat:
Gampel Janka 3.a
Farkas Flóra 3.b
Harkai Bíborka 4.a
Kemeneczki Katalin 5.a
Megyeri-Kiss Réka 4.b
Varga Szintia 3.b

I.
III.

 

 

 

I.

Isó Jolán

Kerületi
úszó diákolimpia

Győri Csanád 6.a "A" kategória 100m gyors

I.

 

Isó Jolán

Csonka Gábor

Győri Csanád 6.a "A" kategória 100m pillangó

I.

Bagyula Ádám 5.a "A" kategória 100m gyors

III.

Bagyula Ádám 5.a "A" kategória 100m hát

III.

Őry Zsombor 7.a "B" kategória 100m hát

I.

Őry Zsombor 7.a "B" kategória 100m gyors

II.

Bujdosó Bence 6.a "B" kategória 100m hát

III.

Úszás 4x50 m gyorsváltó

Fiú csapat: Angster Áron 6.a, Bujdosó Bence 6.a, Gulyás Szilárd 6.b
Őry Zsombor 7.a

 

III.

Lány csapat:
Angster Sára 8.b,
Molnár Martina 7.b,
Poszmik Anna 6.a,
Pusztai Eszter 8.b

 

III.

Mezei futóverseny csapat

Körmendi Balázs 5.a,
Novák András 5.a,
Győri Csanád 6.a,
Kocsondi Bálint 6.a.
II.
Isó Jolán

Mezei futóverseny egyéni

Győri Csanád 6.a
Molnár Zsófia 6.b
I.
III.
Isó Jolán

Grundbírkózás

Novák András 5.a
Takács Szabolcs 5.b

I.
III.

Csonka Gábor