Kerületi Versenyek

2012 / 2013-as tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Kazinczy Verseny
5 - 6. évfolyam
Monori Johanna 4.a
III.

Bálint-Pallaghy Réka

Angster Sára 7.b
II.

Horváth Erika

Kerületi Angol Verseny "tagozatos"
Zsitnyányi Ábel 7. b
II.

Tompa Katalin

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója
Grafika kategória
Komplex kategória
Szövegszerkesztő kategória

Szöllősi Kristóf 5.b
II.

Szűcs Bernadett

Restás Tibor 5.b
III.

Szűcs Bernadett

Lados Erik 6.b
II.

Szűcs Bernadett

Korda Viktória 7.b
II.

Horváthné Tóth Gabriella

Angol
normál

Bujdosó Bence 5.a
II.
Horváth Tünde
Orendács Petra 6.b
II.
Horváth Tünde
Vers és prózamondó
Jónás Máté 
8.b
II.
Horváth Erika
Angster Sára 7.b
II.
Horváth Erika
Simonyi Zsigmond kerületi Helyesírás Verseny
Fehér Dorina
8.b
III.
Horváth Erika
Szépírási verseny
Pozsár József 3.c
II.
Seréti Gyula
"Játsszunk matematikát!"
Gyarmati Fanni 2.b
I.
Rákóczi Krisztina
Fizika verseny

Molnár Csaba 8.b

I.
Dorn Zsuzsanna
"Kinyílt a rózsa." népdaléneklési fesztivál

Szemán Borbála 1.c

Aranyhang

Németh Anikó

Jeney Jonka 3.b

Ezüsthang

Szűcs Bernadett
Kobulniczky Orsolya 5.a
Ezüsthang
Szűcs Bernadett
Novák Anita 6.a
Ezüsthang
Kobulniczky Emese
Angster Sára 7.b
Aranyhang
Szűcs Bernadett
Rajzverseny

Molnár Olivér 8.a

III.
Bányai Gábor

Budapesti Versenyek

2012 / 2013-as tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny
Grafika kategória
Komplex kategória
Szövegszerkesztő kategória

Szöllősi Kristóf 5.b

Lados Erika 6.b

Korda Viktória 7.b

XIII.

XVI.

XVI.

Szűcs Bernadett

Szűcs Bernadett

Horváthné Tóth Gabriella

Regionális Versenyek

2012 / 2013-as tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája

Keresztesi Marcell és Szikra Benedek
7.b


I.

 

Csűrös András

 

Országos Versenyek

2012 / 2013-as tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Kazinczy Szépkiejtési és Szépolvasási verseny

Angster Sára 7.b

bronz

Horváth Erika

OKGYTK

Keresztesi Marcell és Szikra Benedek
7.b


III.

 

Csűrös András

 

Református Általános Iskolák angol nyelvű versenye

Zsitnyányi Ábel 7.b
Mohilla Kristóf 7.b

IV.
VIII.

Horváth Tünde

Sport Versenyek

2012 / 2013-as tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

KERÜLETI Versenyek

 

Atlétika

5-6. osztály
fiú egyéni:
Lados Erik 6.b
Sándor Zoltán 6.b
fiú csapat:
Győri Csanád 5.a, Katona Tamás 6.a, Tamás Márkó 6.a, Lados Erik 6.b,
Sándor Zoltán 6.b, Balogh Márton 6.b, Tima Tibor 6.b
leány egyéni:
Domcsek Dóra 6.b
leány csapat:
Horváth Luca 5.b, Molnár Zsófi 5.a, Sági Dorina 6.a, Domcsek Dóra 6.b,
Sipos Anna 6.b, Sztrés Kamilla 6.b

II.

III.

 

 

I.

 

III.

 




II.

Isó Jolán és Csonka Gábor

Torna

fiú egyéni:
Novák András 4.a
Székely Szabolcs 3.c


alsós fiú csapat: Szabó Dénes 3.b, Bálint Botond 3.c, Székely Szabolcs 3.c
Nyitrai Máté 3.c, Jáky Fülöp 4.a, Novák András 4.a


leány egyéni: Kemeneczki Katalin4.a
Adorján Alexandra 4.a


alsós leány csapat: Farkas Flóra 2.b, Varga Szintia 2.b, Gampel Janka 2.b,
Vári Szonja 2.b, Hartai Bíborka 3.a, Börzsönyi Réka 3.b
Adorján Alexandra 4.a,
Kemeneczki Katalin 4.a,
Szabó Andrea 4.a,

I.

II.

 

 

I.

 

 

 

II.

III.

 

 

 

 

 

I.

 

 

Isó Jolán
Grundbírkózás

Novák András 4.a
Vladovits Dávid 5.a
Körmendi Balázs 4.a

I.
II.
III.
Csonka Gábor
Úszás

felsős gyorsváltó: 4x50m gyors
Angster Áron 5.a, Bujdosó Bence 5.a, Gulyás Szilárd 5.b,
Jáky Mátyás 6.a, Őry Zsombor 6.a


hát 100m:
Őry Zsombor 6.a
gyors 100m:
Őry Zsombor 6.a
Győry Csanád 5.a

 

I.

 

 

 

I.

I.

II

 

Mikulás Kupa

Labdarúgás

I. korcsoport
(1-2. osztályosok):
Simon Gábor 1.a, Szűcs Barna 1.a, CsánitsDominik 1.b,
Biri Martin 1.b, Szabó Dénes 2.b, Székács Gergő 2.b,
Szemán Miklós 2.b, Bálint Botond 2.b , Sirák Bertalan 2.b, Liziczay Bence 2.b


II. korcsoport:
Sirák Bertalan 3.b, Szabó Dénes 3.b, Szemán Miklós 3.b,
Nagy Patrik 3.c, Bagyula Ádám 4.a, Jáky Fülöp 4.a, Pankotai
Richárd4.b,Cser Gábor 5.a, Vladovits Dávid 5.b
I. korcsoport. Fodor Szabolcs 2.a, Simon Gábor 2.a, Szűcs Barna 2.a, Tóth
Gergő 2.a, Biri Martin2.b, Csánits Dominik 2.b, Liziczai Bence 3.b, Rózsa
Ákos 3.b

I.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III.

Csonka Gábor
Játékos sportverseny
alsós csapat:
Fodor Szabolcs 2.a, Szűcs Barnabás 2.a, Karl Fanny 2.b,
Rózsa Ákos 3.b,
Bachus Dóra 3.c, Nyitrai Ádám 3.c, Adorján Alexandra
4.a,
Jáky Fülöp 4.a,
Kemeneczki Katalin 4.a,
Koncz Ágoston 4.a,
Novák András 4.a, Szabó Andrea 4.a
II.
BUDAPESTI SPORTEREDMÉNYEK
Úszás

gyorsváltó:
4x50m
Angster Áron 5.a, Bujdosó Bence 5.a,
Jáky Mátyás 6.a, Őry Zsombor 6.a
hát 100m:
Őry Zsombor 6.a

 

III.

 


III.