Kerületi Versenyek

2011 / 2012-es tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Kerületi Vers- és Prózamondó Verseny
3 - 4. évfolyam
Restás Tibor 4.b
I.
Lantos Éva
Evangélikus Versmondó
Novák András
3.a
I.

Kissné Kerekes Piroska

Kazinczy Verseny
5 - 6. évfolyam
Angster Sára 6.b
I.

Németh Anikó

Kerületi Angol Verseny "tagozatos"
Ungvárszky Szabolcs 8.
III.

Tompa Katalin

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója Prezentáció kategória
Balla Dániel 8.
III.

Horváthné Tóth Gabriella

EGYMI
Szépíró verseny

Pozsár József    2.c
III.
Seréti Gyula
Kápolnási Ádám  4.a
II.

Lantos Éva

Angol
Zsitnyányi Ábel  6.b
II.
Tompa Katalin

Horváth Dávid  6.b

III.
Tompa Katalin
Orendács Petra 5.b
I.
Horváth Tünde
Lados Erik 5.b
II.
Rostás Erzsébet
     

Mohilla Kristóf  6.b

IV.
Tompa Katalin
Vers és prózamondó
Beyer Fülöp  8.

I.

Horváth Erika
Jónás Máté  7.b
I.
Horváth Erika
Korda Viktória  6.b
II.
Németh Anikó
Kerületi Matematika Verseny
Jáky Mátyás 5.a
III.
Dorn Zsuzsanna
Kerületi Matematika Verseny
Orendács Petra 5.b
V.
Horváthné Tóth Gabriella
Kerületi Rajz Verseny
Orendács Petra 5.b
III.
Horváthné Tóth Gabriella
Kerületi Rajz Verseny
Piti Levente 8.
IV.
Horváthné Tóth Gabriella
Simonyi Zsigmond kerületi Helyesírás Verseny
Fehér Dorina 7.b
I.
Horváth Erika
Szépírási verseny
Pozsár József 2.c
II.
Seréti Gyula
Evangélikus Istenes versmondó ver-seny
Beyer Fülöp 8.o
II.
Horváth Erika
"Játsszunk matematikát!"
Parnaki Sebestyén 2.b
II.
Szűcs Bernadett
Fizika csapatverseny

Mazzaro William 7.b és
Molnár Csaba 7.b

II.
Dorn Zsuzsanna
"Kinyílt a rózsa." népdaléneklési fesztivál

Kobulniczky Orsolya 4.a

Aranyhang

Balogh Andrásné
Novák Gyöngyi 8.o
Aranyhang
Szűcs Bernadett
Domcsek Dóra 5.b
Ezüsthang
Kobulniczky Emese
Angster Sára 6.b
Ezüsthang
Kobulniczky Emese

Budapesti Versenyek

2011 / 2012-es tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Vers és prózamondó
5-8. évfolyam
Beyer Fülöp  8.

IV.

Horváth Erika
Jónás Máté  7.b
VI.
Horváth Erika
Simonyi Zsigmond kerületi Helyesírás Verseny
Fehér Dorina 7.b
XII.
Horváth Erika

Regionális Versenyek

2011 / 2012-es tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

KGYTK

Horváth Bendegúz 6.b és
Mohilla Kristóf 6.b


Fehér Dorina 7.b

Kocsis Anna Réka 7.b

 

Kőnig Orsolya 5.b és

Orendács Petra 5.b

 

Bartos Sára 3.b


I.

 

I.

I.

 

 

III.

 

III.

Széles Lászlóné


Horváthné Tóth Gabriella

 

Hajdúné Lovas Zsuzsanna

 

Széles Lászlóné

Országos Versenyek

2011 / 2012-es tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Szinjátszók Országos Találkozója

7.b

II.

Hajduné Lovas Zsuzsanna

Országos mese-és novellaíró pályázat

Flórik Fanni 7.b

különdíj

Horváth Erika

OKGYTK

Horváth Bendegúz 6.b és
Mohilla Kristóf 6.b

 

Kocsis Anna Réka 7.b

Fehér Dorina 7.b


I.

 

I.

III.

Széles Lászlóné

 

Horváthné Tóth Gabriella

Sport Versenyek

2010 / 2011-es tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

KERÜLETI Versenyek

 

Grundbirkózás

Tamás Márkó 5.a
Gyovai Sándor 7.a
Ekker Dániel 5.a
Tima Tibor 5.b

I.
I.
III.
III.

Csonka Gábor

Novák András 3.a
Alsós fiú csapat:
Bálint Botond 2.c,
Jáky Fülöp 3.a , Nyitrai Máté 2.c, Novák András 3.a, Szabó Dénes 2.b, Székely Szabolcs 2.c


Horváth Luca 4.b
Szabó-Salfai-Zita 4.b


Alsós lány csapat:
Horváth Luca 4.b, Szabó-Salfai Zita 4.b,
Molnár Zsófi 4.b,
Kajus Dorina 3.b,
Adorján Alexandra 3.a, Börzsönyi Réka 2.a,
Kemeneczki Katalin 3.a

I.

I.

 

 

 

II.

III.

 

 



III.

Mezei futás
Sándor Zoltán 5.b
III.
Labdarúgás

I. korcsoport
(1-2. osztályosok):
Simon Gábor 1.a,
Szűcs Barna 1.a, CsánitsDominik 1.b,
Biri Martin 1.b,
Szabó Dénes 2.b, Székács Gergő 2.b,
Szemán Miklós 2.b, Bálint Botond 2.b , Sirák Bertalan 2.b, Liziczay Bence 2.b


II. korcsoport
(3-4. osztályosok ):
Jáky Fülöp 3.a,
Bagyula Ádám 3.a, Kőnig László 3.a,
Cser Gábor 4.a,
Fajszi Zsombor 4.b, Molnár Péter 4.b,
Molnár Barnabás 4.b, Vladovits Dávid 4.b,
Szabó Márton 4.b

II.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.

AEROBIC

Gampel Janka 1.a
Tóth Alexandra 6.b
Pozsár Alexandra 7.a
Kemenczki Katalin 3.a


Csapat:
Gampel Janka 1.a, Adorján Alexandra 3.a,
Kemeneczki Katalin 3.a, Kádár Viktória 3.b, Papp Dóra 6. b,
Tóth Alexandra 6.b,
Pozsár Alexandra 7.a, Tóth Kitti 7.a

I.
I.
II.
III.

 

 

 

III.

 

 

Szivárvány Kupa
5-8.osztály
Kovács Renáta 5.a, Sztrés Kamilla 5.b, Tóth Kitti 7.a, Kricskovics Enid 7.a, Béni Andrea 7.a,
Novák Gyöngyi 8.o,
Lados Erik 5.b,
Tima Tibor 5.b,
Gyovai Sándor 7.a,
Molnár Olivér 7.a,
Piti Levente 8.o
I.