Kerületi Versenyek

2010 / 2011-es tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Kerületi Vers- és Prózamondó Verseny
Habuda Máté 4.a
I.
Szautner Krisztina
Kerületi Vers- és Prózamondó Verseny
Beyer Fülöp 7.o
II.
Horváth Erika
Kerületi Vers- és Prózamondó Verseny
Veres Ádám 8. o
II.
Horváth Erika
Kerületi Vers- és Prózamondó Verseny
Jónás Máté 5.b
III.
Horváth Erika
Evangélikus versmondó verseny
Szabó Norbert 4.b
I.
Szautner Krisztina
Evangélikus versmondó verseny
Bartos Sára 2.b
III.
Balogh Magdolna
Evangélikus versmondó verseny
Kobulniczky Orsolya 3.a
III.
Lantos Éva
Evangélikus versmondó verseny
Habuda Máté 4.a
III.
Szautner Krisztina
Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója Prezentáció kategória
Zsidákovits Dávid 8.o
I.

Horváthné Tóth Gabriella

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója Prezetáció kategória
Orbán Alex
8.o.
III.

Horváthné Tóth Gabriella

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója Komplex kategória
Fehér Dorina 6.b
II.
Horváthné Tóth Gabriella
Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója Komplex kategória
Busai Bence 8.o.
IV.

Horváthné Tóth Gabriella

Kerületi Öveges Fizika Verseny
Benkó Dániel 8.o
II.
Dorn Zsuzsanna
Kerületi Öveges Fizika Verseny
Busai Bence 8.o
V.
Dorn Zsuzsanna
Kerületi Rajz Verseny
Molnár Olivér 6.a
I.

Horváthné Tóth Gabriella

Kerületi Rajz Verseny
Molnár Soma 8.o
IV.

Horváthné Tóth Gabriella

Játsszunk matematikát!
Hajder Kinga 2.a
I.
Rákóczi Krisztina
Kerületi Matematika Verseny
Molnár Soma 8.o
III.
Dorn Zsuzsanna
Kerületi Matematika Verseny
Mazzaro Williem 6.b
IV.
Horváthné Tóth Gabriella
Zrinyi Matematika Verseny
Horváth Dávid 5.b
iskolai legjobb eredményt elérő
Horváthné Tóth Gabriella
Kazinczy
Szépkiejtési és Szépolvasási Verseny
Jónás Máté 5.b
II.
Horváth Erika
Kazinczy
Szépkiejtési és Szépolvasási Verseny
Rózsa Renáta 4.b
III.

Szautner Krisztina

Kerületi Angol Verseny
Zsitnyányi Ábel 5.b
I.

Tompa Katalin

Kerületi Angol Verseny
Mohilla Kristóf 5.b
III.

Tompa Katalin

Kerületi Angol Verseny
Beyer Fülöp 7.o
III.

Tompa Katalin

Kerületi Angol Verseny
Ungvárszky Szabolcs 7.o
V.

Tompa Katalin

Környezetvédelmi versenyterepgyakorlat a Hunyadi-szigeten

Ágoston EszterBorbély BeatrixCser Tímea 6.a

I.

Ladányiné Sütő Tünde

Környezetvédelmi versenyterepgyakorlat a Hunyadi-szigeten

Novák Gyöngyi Siska Bianka 7.o
Molnár Soma 8.o

VI.

Varga Zsolt

"Kinyílt a rózsa" Népdaléneklési Fesztivál
Angster Anna Sára
5.b
aranyhang

Kobulniczky Emese

"Kinyílt a rózsa" Népdaléneklési Fesztivál
Kobulniczky Orsolya 3.a
ezüsthang

Balogh Magdolna

"Kinyílt a rózsa" Népdaléneklési Fesztivál
Farkas Dóra 5.a
ezüsthang

Kobulniczky Emese

"Kinyílt a rózsa" Népdaléneklési Fesztivál
Novák Gyöngyi
7.o.
ezüsthang

Szűcs Bernadett

"Kinyílt a rózsa" Népdaléneklési Fesztivál
Péczy Noémi 5.a
bronzhang

Kobulniczky Emese

 

Budapesti Versenyek

2010 / 2011-es tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Budapesti Rajz Verseny
Molnár Olivér
6.a
XVI.

Horváthné Tóth Gabriella

Országos Versenyek

2010 / 2011-es tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Szinjátszók Országos Találkozója

6.b

III.

Hajduné Lovas Zsuzsanna

Vers és prózamondó Verseny (Siklós)

"Lélektol lélekig"

Jónás Máté 6.b

Ezüst fokozat

Horváth Erika

Sport Versenyek

2010 / 2011-es tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

KERÜLETI Versenyek

 

Atlétika - II. korcsoport
fiú csapat

Balogh Márton,
Dócs Benedek,
Habuda Máté,
Katona Tamás,
Sándor Zoltán,
Tamás Márkó,
Tima Ferenc

I.

Csonka Gábor

Grundbirkózás - alsósok

Ekker Dániel,
Katona Tamás

I.

Csonka Gábor

Játékos sportverseny

Adorján Alexandra, Angster Sára,
Horváth Luca,
Kovács Dalma,
Kövesdi Kata,
Molnár Zsófia,
Szabó Andrea,
Sztrés Kamilla,
Jáky Dániel,
Koncz Sebestyén,
Kőnig László,
Sándor Zoltán,
Virágh Bálint,
Virág Máté,
Zagyva Benedek

I.

Isó Jolán

Csonka Gábor

Torna - alsós fiú csapat

Dócs Benedek,
Ekker Dániel,
Jáky Mátyás,
Katona Tamás,
Novák András,
Tamás Márkó

I.

Isó Jolán
Torna - alsós fiú egyéni

Tamás Márkó

I.

Isó Jolán
Torna - alsós lány egyéni

Kovács Renáta

I.

Isó Jolán
Úszás
I. kcs. fiú 50 m gyors

Bagyula Ádám

I.

Csonka Gábor
Isó Jolán
Úszás
II. kcs. fiú 50 m gyors

Őry Zsombor

I.

Úszás
II. kcs. fiú 50 m hát

Őry Zsombor

I.

Úszás
II. kcs. fiú 50 m mell

Zagyva Benedek

I.

Sakk - alsós leány csapat

Beer Leila,
Kovács Dalma,
Sztrés Kamilla

I.

Isó Jolán
Grundbirkózás

Tima Ferenc

II.

Csonka Gábor
Torna-alsós leány csapat

Barta Lili,
Horváth Luca,
Kajus Dorina,
Sztrés Kamilla,
Kemeneczki Katalin, Kovács Renáta,
Szabó-Salfai Zita, Tófalvi Viktória

II.

Isó Jolán
Mezei futás - II. kcs. fiú csapat

Koncz Sebestyén, Sándor Zoltán,
Zagyva Botond,
Őry Zsombor

II.

Csonka Gábor
II. kcs. fiú egyéni

Sándor Zoltán

II.

Isó Jolán
I. kcs. leány csapat

Kemeneczki Katalin, Kövesdi Kata,
Szabó Andrea,
Szauer Júlia

II.

Isó Jolán
I kcs. fiú csapat

Koncz Ágoston,
Novák András,
Kőnig László,
Jáky Dániel,
Bagyula Ádám

II.

Csonka Gábor
Úszás
I. kcs. fiú 50 m gyors és mell

Vladovits Dávid

II.

Csonka Gábor
I. kcs. fiú 50 m mell

Bagyula Ádám

II.

Isó Jolán
I. kcs. lány 50 m mell

Szabó Andrea

II.

Isó Jolán
II. kcs. fiú 50 m mell

Habuda Máté

II.

Csonka Gábor
Labdarúgás

Bagyula Ádám,
Cser Gábor,
Sirák Bertalan,
Gampel Máté,
Jáky Dániel,
Kőnig László,
Szemán Miklós, Pankotai Richárd, Vladovits Dávid

II.

Csonka Gábor
Atlétika I. kcs. leány csapat

Adorján Alexandra, Szabó Andrea,
Szabó-Salfai Zita, Kemeneczki Katalin, Meyer Viktória

III.

Isó Jolán
Grundbirkózás

Novák András,
Tamás Márkó

III.

Csonka Gábor
Torna

Sztrés Kamilla

III.

Isó Jolán
Úszás 4x50m gyorsváltó

Kovács Richárd,
Őry Zsombor,
Virágh Bálint,
Zagyva Botond

III.

Isó Jolán
Atlétika

Sándor Zoltán

III.

Csonka Gábor
Aerobic

Mittetlholcz Kitti, Kemeneczki Katalin

III.

Isó Jolán

 

Körzeti és Diákolimpiai eredmények

 

CSEPELI KÖRZETI LABDARÚGÓ TORNA GYŐZTES CSAPATA

Bagyula Ádám,
Fodor Kristóf,
Gampel Máté,
Jáky Dániel,
Nagy Patrik,
Pankotai Richárd, Vladovits Dávid

I.

Csonka Gábor

 

BUDAPESTI DIÁKOLIMPIAI DÖNTŐK ÉRMESEI ÉS HELYEZETTJEI

 

Úszás - 50 m mell

50 m gyors

Bagyula Ádám

III.

V.

Csonka Gábor
Alsós fiú tornacsapat

Dócs Benedek,
Ekker Dániel,
Jáky Mátyás,
Katona Tamás,
Novák András,
Tamás Márkó

III.

Isó Jolán
Felsős fiú tornacsapat

Dicső Tamás,
Kalmár Kristóf, Kemenczky Balázs,
Molnár Csaba,
Molnár Soma,
Nyitrai Ádám,
Soós Tamás,
Tollár Dániel

III.

Isó Jolán
Atlétika: II. kcs fiúcsapat

Balogh Márton,
Dócs Benedek,
Habuda Máté,
Katona Tamás,
Sándor Zoltán,
Tamás Márkó,
Tima Ferenc

V.

Csonka Gábor


Játékos sportverseny
- alsós csapat

Adorján Alexandra, Angster Sára,
Horváth Luca,
Kovács Dalma,
Kövesdi Kata,
Molnár Zsófia,
Szabó Andrea,
Sztrés Kamilla,
Jáky Dániel,
Koncz Sebestyén,
Kőnig László,
Sándor Zoltán,
Virágh Bálint,
Virág Máté,
Zagyva Benedek

VI.

Isó Jolán

Csonka Gábor