Kerületi Versenyek

2009 / 2010-es tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója Prezentáció kategória
Madách Ferenc 8.b
II.

Horváthné Tóth Gabriella

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója Prezetáció kategória
Tóth Barnabás
8.a
IV.

Horváthné Tóth Gabriella

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója Komplex kategória
Busai Bence 6.b
IV.

Horváthné Tóth Gabriella

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója Szövegszerkesztő kategória
Rigó Gábor 8.a
IV.
Horváthné Tóth Gabriella
Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója Grafika kategória
Ungvárszky Szabolcs 6.a
III.
Lukács Rita
Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója Grafika kategória
Balla Dániel 6.a
IV.
Lukács Rita
Kerületi Angol Verseny "tagozatos"
Kiss Dávid  8.b
III.

Tompa Katalin

Kerületi Angol Verseny "tagozatos"
Földesi Ádám  8.b
IV.
Tompa Katalin
Kerületi Angol Verseny "tagozatos"
Kiss Bertalan 8.b
V.

Tompa Katalin

Kerületi Öveges Fizika Verseny
Nagy Barnabás  8.b
I.
Dorn Zsuzsanna
Kerületi Rajz Verseny
Karl Fruzsina 8.b
III.

Horváthné Tóth Gabriella

Kerületi Rajz Verseny
Molnár Olivér 5.a
III.

Horváthné Tóth Gabriella

Kerületi Vers- és Prózamondó Verseny
Veres Ádám 7.
II.
Horváth Erika
Kerületi Vers- és Prózamondó Verseny
Jónás Máté 5.b
II.
Horváth Erika
Kerületi Vers- és Prózamondó Verseny
Kocsis Anna Réka 5.b
IV.
Horváth Erika
Kerületi Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny
Földesi Ádám 8. b
I.
Horváth Erika
Szép magyar beszéd Verseny
Paizs Cintia 7.
III.
Horváth Erika
Kazinczy Verseny
Rózsa Renáta 3.b
I.

Szautner Krisztina

Kerületi Angol Verseny
Kovács László 5.b
IV.

Rostás Erzsébet

Kerületi Angol Verseny
Kassai Tamás 5.b
V.

Rostás Erzsébet

Kerületi Angol Verseny
Mazzaro Williem 5.b
VI.

Rostás Erzsébet

Környezetvédelmi versenyterepgyakorlat

Ágoston Eszter
Cser TímeaTrauznicz Márk 5.a

VI.

Széles Lászlóné

"Kinyílt a rózsa" Népdaléneklési Fesztivál
Trauznicz Márk 5.a
aranyhang

Ladányiné Sütő Tünde

"Kinyílt a rózsa" Népdaléneklési Fesztivál
Kocsis Anna Réka 5.b
aranyhang

Ladányiné Sütő Tünde

"Kinyílt a rózsa" Népdaléneklési Fesztivál
Novák Gyöngyi
6.b
aranyhang

Szűcs Bernadett

"Kinyílt a rózsa" Népdaléneklési Fesztivál
Angster Anna Sára
4.b
ezüsthang

Szűcs Bernadett

"Kinyílt a rózsa" Népdaléneklési Fesztivál
Sódar Lilla
4.a
ezüsthang

Szűcs Bernadett

Budapesti Versenyek

2009 / 2010-es tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Budapesti Rajz Verseny
Molnár Olivér
5.a
XVI.

Horváthné Tóth Gabriella

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny Prezentáció kategória
Madách Ferenc 8.b
XVI.

Horváthné Tóth Gabriella

Varga Tamás Matematika Verseny
budapesti fordulóba jutott
Molnár Soma
7.

Dorn Zsuzsanna

Budapesti Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny
Földesi Ádám 8. b
X.
Horváth Erika
Budapesti Bábverseny
Rózsakert Bábcsoport
ezüst fokozat
Hajduné Lovas Zsuzsanna
Budapesti Bábverseny
Vadrózsák Bábcsoport
ezüst fokozat
Hajduné Lovas Zsuzsanna
Budapesti Bábverseny
Rózsabimbók Bábcsoport
bronz fokozat
Hajduné Lovas Zsuzsanna
Budapesti Bábverseny
Rosszcsontok Bábcsoport
bronz fokozat
Hajduné Lovas Zsuzsanna
Kelenvölgyi Bábtalálkozó
Vadrózsák Bábcsoport
különdíj
Hajduné Lovas Zsuzsanna
Kelenvölgyii Bábverseny
Rózsabimbók Bábcsoport
közönségdíj
Hajduné Lovas Zsuzsanna

Regionális Versenyek

2009 / 2010-es tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

KGYTK

Tóth Alexandra 4.b
Zsitnyányi Ábel 4.b


Papp Dóra 4.b


Korda Viktória 4.b

I.

 

II.


III

Hajduné Lovas Zsuzsanna


Andrásikné Kiss Mária

Országos Versenyek

2009 / 2010-es tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Szinjátszók Országos Találkozója

5.b

II.

Hajduné Lovas Zsuzsanna

Vers és prózamondó Verseny (Siklós)

"Lélektol lélekig"

Jónás Máté 5.b

Arany fokozat

Horváth Erika

KGYTK

Tóth Alexandra 4.b
Zsitnyányi Ábel 4.b

 

Papp Dóra 4.b

I.

 

III.

Hajduné Lovas Zsuzsanna


Andrásikné Kiss Mária