Kerületi Versenyek

2008 / 2009-es tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

"Istenes" Szavaló Verseny
Kobulniczky Orsolya
1.a
I.

Lantos Éva

"Istenes" Szavaló Verseny
Fodor Kristóf
1.b
I.

Lantos Éva

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója Prezentáció kategória
Mészáros Márton 8.osztály
I.

Horváthné Tóth Gabriella

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója Prezetáció kategória
Gregor Nikolett
8.osztály
III.

Horváthné Tóth Gabriella

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója Komplex kategória
Ihász Orsolya 6.b
II.

Horváthné Tóth Gabriella

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója Szövegszerkesztő kategória
Varga Fruzsina 8.osztály
IV.
Horváthné Tóth Gabriella
Kerületi Angol Verseny "tagozatos"
Molnár Szilvi
8.osztály
III.

Tompa Katalin

Kerületi Angol Verseny "tagozatos"
Mészáros Márton 8.osztály
IV.
Tompa Katalin
Kerületi Angol Verseny "tagozatos"
Kiss Bertalan 7.b
III.

Tompa Katalin

Kozma László Országos Informatika
Verseny 1. forduló
Busai Bence 6.a
98 %
Horváthné Tóth Gabriella
Kerületi Öveges Fizika Verseny
Molnár Dániel 8.osztály
III.
Dorn Zsuzsanna
Kerületi Rajz Verseny
Almay Nikolett 8.osztály
II.

Horváthné Tóth Gabriella

Kerületi Rajz Verseny
Molnár Soma 6.b
I.

Horváthné Tóth Gabriella

Bolyai Matematika Csapatverseny Dél-Budai régió
Molnár Dóra 4.c
Simon Vivien 4.c
Szauer Miklós 4.c
Vadas Bence 4.c
XI.
Horváthné Tóth Gabriella
Kerületi Vers- és Prózamondó Verseny
Varga Fruzsina 8.osztály
IV.
Horváth Erika
Zrinyi Matematika Verseny
Vöröss Márton
4.b
II.
Szűcs Bernadett
Zrinyi Matematika Csapatverseny (XI., XII., XXII. kerület)
a kerületből az 1. lett a 4.-es csapat
4. osztályosok
X.

Ladányiné Sütő Tünde,
Szűcs Bernadett,
Horváthné Tóth Gabriella

Kerületi Technika Verseny
Fekete Réka,
Mészáros Márton,
Molnár Dániel
8. osztályosok
I.
Andrásikné Kiss Mária
Kerületi Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny
Földesi Ádám 7. b
I.
Horváth Erika
Kerületi Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny
Ihász Orsolya 6. b
II.
Horváth Erika
Kerületi Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny
Varga Fruzsina 8.osztály
IV.
Horváth Erika
Kerületi Angol Verseny
Ungvárszki Szabolcs 5.a
I.

Rostás Erzsébet

Kerületi Angol Verseny
Beyer Fülöp 5.a
II.

Rostás Erzsébet

Kerületi Angol Verseny
Juma Alexandra 5.b
III.

Rostás Erzsébet

Kerületi Angol Verseny
Ihász Orsolya 6.b
II.

Rostás Erzsébet

Kerületi Matematika Verseny
Mészáros Márton 8.osztály
III.

Dorn Zsuzsanna

Kerületi Matematika Verseny
Molnár Dániel 8.osztály
VI.

Dorn Zsuzsanna

Kerületi Matematika Verseny
Ungvárszki Szabolcs 5. b
II.

Dálnokiné Lakatos Ildikó

Kerületi Matematika Verseny
Földesi Ádám 7. b
III.

Lukács Rita

Budapesti Versenyek

2008 / 2009-es tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Budapesti Rajz Verseny
Almay Nikolett
8.osztály
XI.

Horváthné Tóth Gabriella

Budapesti Rajz Verseny
Molnár Soma
6.b
XVI.

Horváthné Tóth Gabriella

Budapesti Technika Verseny
Fekete Réka,
Mészáros Márton,
Molnár Dániel
8. osztályosok
VI.
Andrásikné Kiss Mária
Budapesti Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny
Földesi Ádám 7. b
VIII.
Horváth Erika
Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny Prezentáció kategória
Mészáros Márton 8.osztály
IV.

Horváthné Tóth Gabriella

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny Komplex I. kategória
Ihász Orsolya 6. b
IV.

Horváthné Tóth Gabriella

Országos Versenyek

2008 / 2009-es tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Vers és prózamondó Verseny (Siklós)

"Lélektol lélekig"

Sirák Borbála 6.b

Varga Fruzsina 8.osztály

Bronz fokozat

Bronz fokozat

Horváth Erika