Kerületi Versenyek
2007 / 2008-as tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója Grafika kategória
Földesi Ádám 6.b
II.

Horváthné Tóth Gabriella

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója Szövegszerkesztés kategória
Kimberly Sellers 8. a
III.

Horváthné Tóth Gabriella

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny kerületi fordulója Komplex kategória
Lucskovics Viktor 8. a
III.

Horváthné Tóth Gabriella

Kerületi Angol Verseny "tagozatos"
Molnár Szilvia 7.a
IV.

Tompa Katalin

Kerületi Angol Verseny "tagozatos"
Mészáros Márton 7.a
V.
Tompa Katalin
Kerületi Angol Verseny "tagozatos"
Roy Biswajit 8.a
III.

Tompa Katalin

Meseíró Verseny
Bacsó Virág 5.b
I.
Horváth Erika
Meseíró Verseny
Vajai Luca 5.a
II.
Horváth Erika
Meseíró Verseny
Selyem Attila 5.a
III.
Horváth Erika
Kerületi Rajz Verseny
Tál Melitta 8.
III.

Horváthné Tóth Gabriella

Református rajzpályázat
Ivánfi Mónika 7.a
II.

Horváthné Tóth Gabriella

Református rajzpályazat
Varga Fruzsina 7.a
III.

Horváthné Tóth Gabriella

Református rajzpályazat

Skerlecz Nikolett 8.a

III. 

Horváthné Tóth Gabriella

Református rajzpályazat

Hefkó Ágota 8. a

különdíj 

Horváthné Tóth Gabriella

Kerületi Technika Verseny

Bacsó Tímea 7.b
Gregor Nikolett 7.b
Csizmazia Tomor Ferenc 7.b

II. 

Andrásikné Kiss Mária

Kerületi Angol Verseny
Ihász Orsolya 5.b
I.

Tompa Katalin

Kerületi Angol Verseny
Földesi Ádám 6.b
II.

Tompa Katalin

Kerületi Angol Verseny
Kiss Bertalan 6.b
III.

Tompa Katalin

Kerületi Angol Verseny
Szőczi Eszter 5.a
IV.

Némethné Balogh Csilla

Kerületi Angol Verseny
Jancsik Anna 6.b
V.

Tompa Katalin

Kerületi Angol Verseny
Szauer Csilla 5.b
V.

Tompa Katalin

Kerületi Simonyi Zsigmond helyesírási Verseny
Beregszászi Adrienn 8.a
I.

Horváth Erika

Kerületi Simonyi Zsigmond helyesírási Verseny
Ihász Orsolya 5.b
I.

Horváth Erika

Kerületi Simonyi Zsigmond helyesírási Verseny
Földesi Ádám 6.b
IV.

Horváth Erika

Kerületi Simonyi Zsigmond helyesírási Verseny
Varga Fruzsina 7.a
VII.

Horváth Erika

Kerületi Aranytoll helyesírás és szépírási Verseny
Mazár Laura Virág 4.b
III.

Lantos Éva

Kerületi Vers és prózamondó Verseny
Feinek Jessica 8.a
I.

Horváth Erika

Kerületi Vers és prózamondó Verseny
Roy Biswajit 8.a
I.

Horváth Erika

Kerületi Vers és prózamondó Verseny
Varró Mirtill 5.a
II.

Horváth Erika

Kerületi Matematika Verseny
Fodor Dániel 8.a
I.

Dorn Zsuzsanna

Kerületi Játszunk matematikát Verseny
Pál Viktor 2.b
III.

Szűcs Bernadett

Kerületi Kazinczy Verseny
Roy Biswajit 8.a
III.

Horváth Erika

Budapesti Versenyek
2007 / 2008-as tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Budapesti bábosok Bábtalálkozója
Rózsakert Bábcsoport 3.a
arany

Hajduné Lovas Zsuzsanna, Andrásikné Kiss Mária

Budapesti bábosok Bábtalálkozója
Bábszakkör
Vadrózsák
bronz

Hajduné Lovas Zsuzsanna

Budapesti bábosok Bábtalálkozója
Bábszakkör
Rózsabimbó
bronz

Hajduné Lovas Zsuzsanna

Kelenvölgyi Bábtalálkozó
Rózsakert Bábcsoport 3.a
különdíj

Hajduné Lovas Zsuzsanna, Andrásikné Kiss Mária

Kelenvölgyi Bábtalálkozó
Bábszakkör
Vadrózsák
különdíj

Hajduné Lovas Zsuzsanna

Budapesti Matematika Verseny
Fodor Dániel 8.a
XVII.

Dorn Zsuzsanna

Budapesti Vers- és prózamondó Verseny
Roy Biswajit 8.a
különdíj

Horváth Erika

Zrinyi Ilona Matematika Verseny
Winkler Márk 4.b
II.

Ratkovszkiné Vermuth Dóra

Budapesti Simonyi Zsigmond helyesírási Verseny
Ihász Orsolya 5.b
II.

Horváth Erika

Budapesti Angol csapat Verseny
Molnár Szilvia 7.a
Mészáros Márton 7.a
V.

Tompa Katalin

Fővárosi Informatika Alkalmazói Versen Grafika kategória
Földesi Ádám 6.b
XIV.

Horváthné Tóth Gabriella

Fővárosi Informatika Alkalmazói Verseny Prezentáció kategória
Roy Biswajit
X.

Horváthné Tóth Gabriella

Regionális Versenyek
2007 / 2008-as tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Országos Tudományos Diákköri Munka
Kiefer Bálint 7.b
I.

Dr. Albert Gábor

Országos Tudományos Diákköri Munka
Simon Vivien 3.c
II.

Széles Lászlóné

Országos Tudományos Diákköri Munka
Fekete Dóra 3.c
III.

Széles Lászlóné

Országos
2007 / 2008-as tanév

A verseny megnevezése

Tanuló neve

Helyezés

Felkészítő tanár

Lélektől - lélekig Vers és prózamondó Verseny
Sirák Borbála 5.b
bronz

Horváth Erika

Lélektől - lélekig Vers és prózamondó Verseny
Roy Biswajit 8.a
ezüst

Horváth Erika

Országos Tudományos Diákköri Munka
Kiefer Bálint 7.b
I.

Dr. Albert Gábor

Országos Tudományos Diákköri Munka
Simon Vivien 3.c
II.

Széles Lászlóné

Zrinyi Ilona Matematika Verseny
Winkler Márk 4.b
63.

Ratkovszkiné Vermuth Dóra

Simonyi Zsigmond helyesírási Verseny
Ihász Orsolya 5.b

Horváth Erika

SPORT Kerületi
2007 / 2008-as tanév
 

Verseny megnevezése

Résztvevő tanulók

Helyezés

Felkészítő tanár

Úszás

A kategória:
Orosz Vanda 6.b
50m mell
Petróczi Ádám 6.a.
100m gyors, 100m hát.


4X50m-es gyors váltó Orosz Vanda, Fe-kete Réka, Egyed Babett, Varga Fruzsina


Klapka Márk 6. a.
50m mell
B kategória:
Tomicsek Levente 6.a. 50m mell
Orosz Vanda 6.b
100m gyors
Varga Fruzsina 7.a
100m gyors
Egyed Babett 6.b
100m hát
Orosz Vanda 6.b
50m mell

I.

 

III.

 

I.

 

II.

 

II.

II.

II.

I.

I.

Isó Jolán

Labdarúgás Mikulás kupa

Horváth Attila, Labancz Márk, Tiziker Norbert, Winkler Márk,Piti Levente Ökrös Martin, Nyitrai Ádám, Tima Fe-renc,Barakovics Donát

I.

Csonka Gábor  

Játékos sportverseny

Novák Gyöngyi, Kapitány Ágota, Kricskovics Enid, Tóth Kitti, Mittelholcz Kitti, Paizs Cintia, Szili Anna, Szűcs Erika, Winkler Márk, Horváth Attila, Rónai Tamás, Barakovics Donát, Tiziker Norbert, Sirák Balázs, Varga Tamás, Kádár András, Busai Levente, Pöhl Ba-lázs,

I.

 

Kerületi Asztalitenisz verseny


1-2. korcsoport – lány
Paizs Cintia, Mittelhocz Kitti, Skerlecz Noémi


3-4. korcsoport – lány
Obermayer Brigitta, Halász Zsanett, Valulh Zsuzsa


1-2. korcsoport – fiú
Labancz Márk, Horváth Attila, Winkler Márk


3-4. korcsoport - fiú
Apáti Attila, Roy Biswajit, Nagy Tibor

I.

 

 

III.

 

 

II.

 

II.

Kerületi sakk verseny


1.-2. korcsoport – lány
Simon Vivien, Molnár Dóra


3.-4. korcsoport – lány
Molnár Szilvia, Varró Mirtill, Kulcsár Luca, Fekete Dóra


1.-2. korcsoport – fiú
Pál Viktor, Pál Zsombor, Sirák Balázs


3.-4. korcsoport – lány
Mészáros Márton, Fodor Dániel, Molnár Dániel, Mol-nár Soma

I.

 

I.

 

I.

 

 

IV.

Kerületi grundbirkózás

Csapat eredmény
Egyéni eredmények:
Nyitrai Ádám 4.a
Ökrös Martin 4.a.
Aloisi Dániel 3.a
Gyovai Sándor 3. a

V.

I.
III.
III.
II.

SPORT Budapesti
2007 / 2008

Úszás

4X50m-es gyors váltó:
Orosz Vanda, Fekete Réka, Egyed Babett, Varga Fruzsina


Egyed Babett
100m hát
Orosz Vanda
50m mell
Csizmás Norbert
100m mell
Obermayer Brigitta
100m hát

I.

 

 

II.

II.

I.

I.