KERÜLETI
2006 / 2007

Verseny megnevezése

Résztvevő tanulók

Helyezés

Felkészítő tanárok

Komlex  vészeti

Kimberly Sellers 7. o.

Feinek Jessica  7. o.

Roy Biswajit    7. o.

Varga Fruzsina 6.a

I.

Horváthné Tóth Gabriella

Szűcs Bernadett

Helyesírási

Szőke Eszter 8.a

Roy Biswajit   7.o.

Szauer Janka   6.a

Földesi Ádám 5.b

I.

III.

III.

IV.

Horváth  Erika

Detrich Diána

Detrich  Diána

Horváth Erika

Versmondó

Winkler Márk   3.b

III.

Lantos Éva

Könyvtárhasználat

Pécsi Krisztina  7.o.

Soltész Orsolya  7.o.

IV.

Aranyiné Varga  Erika

Angol

Halász András 8.a

Balázs István   8.a

Roy Biswajit    7.o

II.

II.

III.

Szautner Krisztina

Tompa Katalin

Komplex Informatika

Balázs István  8.a

I.

Horváthné Tóth Gabriella

Öveges fizikaverseny

Balogh Ádám  8.b

II. fordulóba továbbjutott

Dorn Zsuzsanna

Kiskönyvbarát

Horváth Attila

Mazár Virág

Winkler Márk

I.

Lantos Éva

Aranykönyv

Simon Vivien  2.c

II.

Kissné Kerekes Piroska

Angol

5-6.osztály

Mészáros Márton 6.a

Molnár Szilvia 6.a

Varga Fruzsina 6.a

I.

II.

V.

Tompa Katalin

Technika

Balázs István 8.a

Péczy Dániel 8a

Varga Ferenc  8.a

III.

Szentes Éva

Matematika

Fodor Dániel 7.o

Roy Biswajit 7.o

Balogh Ádám  8.b

Rózsa Henrietta 8.a

Varga Ferenc 8.a

II.

VII.

II.

IV.

VII.

Dorn Zsuzsanna

Természetismeret alsó tagozat

Ihász Orsolya 4.b

Kusev Márk 4.c

Lükő Annaróza 4.b

I.

Rákóczi Krisztina

Istenes versek

Pendert Gábor

I

Horváth Erika

Szépkiejtési és szépolvasási

Ihász Orsolya 4.b

I.

Szautner Krisztina

Angol

7-8. osztály

Balázs István 8.a

Halász András 8.a

II.

III.

Szautner Krisztina

Tompa Katalin

Versmondó

Korcsmáros Felícia

II.

Horváth Erika

Játszunk matematikát!

Szauer Miklós

I.

Dálnokiné Lakatos Ildikó

SPORT
2006 / 2007 

Verseny megnevezése

Résztvevő tanulók

Helyezés

Felkészítő tanár

Futafok

Horváth Attila    3.b

I.

Isó Jolán

Futafok

Horváth Eszter   8.b

I.

Isó Jolán

Atlétika leánycsapat

Landhauer Evelin

Kusev Nikolett

Pankotai Réka

Kapitány Ágota

Simon Vivien

Kricskovics Inid

I.

Isó Jolán

Atlétika

Bagdi József   8.b

I.

Isó Jolán

Úszás

Obermayer  Brigitta

I.

 

Asztalitenisz

Fiú csapat

III-IV. korcsoport

Apáti Attila 7.o

Roy Biswajit 7.o

Szivák József  6.a

I.

Isó Jolán

Csonka Gábor

Asztalitenisz

Leány csapat

I-II. korcsoport

Paizs Cintia  4.b

Orosz Vanda 5.b.

Halász Zsanett  5.b

I.

Isó Jolán

Csonka  Gábor

Foci Mikulás kupa

Fiú csapat

I. korcsoport

Horváth Attila

Sirák Balázs

I.

Csonka Gábor

Sakk

Fiúcsapat

I-II. korcsoport

Pál Szilveszter

Sirák Balázs

Pál Viktor

I.

 

Sakk

Leány csapat

I-II. korcsoport

Simon Vivien  8.b

Molnár Dóra

Varró Mirtill  4.a

I.

 

Sakk egyéni

Pál Viktor

I:

 

Sakk egyéni

Varró Mirtill 4.a

I.

 

Sakk

Pál Szilveszter 2.c

II.

 

Úszás

III.korcsoport leánycsapata

II.

Isó Jolán

Asztalitenisz

III-IV. korcsoport leánycsapat: Obermayer Brigitta, Horváth Eszter, Gyányi Renáta

II.

 

Atlétika

Orosz Vanda, Egyed Babett,

Halász Zsanett,Novák Melinda,Paizs Cintia, Mittelholcz Kitti

II.

Isó Jolán

Asztalitenisz

Bene Zsolt, Oszfolk Bence, Ferencz Márk

II.

 

Labdarúgás Mikulás kupa

Bene Zsolt, Bene Ádám

Horváth A., Orbán A. , Barakovics Donát, Ádám Máté,Piti levente, Nyitrai Ádám, Tima Ferenc

II.

 

Váltóverseny

Vegyes csapat  I-II korcsoport

II.

 

Asztalitenisz

Halász Zsanett 5.b

III.

 

Atlétika

Orosz Vanda  5.b

III.

 

Atlétika

Kricskovics Inid  2.a

III.

 

Sakk

Sirák Balázs  2.c

III.

 

Sakk

Molnár Dóra 2.c

III.

 

Asztalitenisz

Roy Biswajit

III.

 

Asztalitenisz

Bene Zsolt  4.b

III.

 

Úszás

Orosz Vanda, Egyed Babett, Medgyesi Kornélia

III.

 

Torna

Alsós fiú és lánycsapat

I.Dancs Adrienn 4.a

I. Bene Zsolt 4.b

II.Paizs Cintia 4.b

II. Zsidákovics Dávid 4.a

III.Mittelholcz Kitti 4.b

III. Molnár Soma 4.b

I.

Isó Jolán

Mezei futás

I. korcsoport lánycsapat

I.korcsoport fiúcsapat

Kapitány Ágota 3.b

Novák Melinda 5.b

Horváth Attila 3.b

Szauer Miklós 2.c

Horváth Eszter 8.b

I.

I.

I.

I.

I.

III.

II.

Isó Jolán

Csonka Gábor

Atlétika

I-II.korcsoport lányok

Kapitány Ágota 3.c összetett

Horváth Attila  összetett 3.b

I.

II.

III.

Isó Jolán

Csonka Gábor

Budapesti
2006 / 2007

Verseny megnevezése

Helyezett tanuló

Helyezés

Felkészítőtanár

Helyesírás

Szőke Eszter 8.a

III.

Horváth Erika

Zrínyi matematika

Laczkó Levente 4.b

 

Rákóczi Krisztina

Komplex informatika

Balázs István 8.a

X.

Horváthné Tóth Gabriella

Országos
2006 / 2007

Verseny megnevezése

Helyezett tanuló

Helyezés

Felkészítő tanár

Vers és prózamondó

Lélektől lélekig

Korcsmáros Felícia 8.a

Vöröss Dalma 8.a

Arany fokozat

Ezüst fokozat

Horváth Erika

Regionális Tudományos Diák Kör

Molnár Dániel  6.b

Kiefer Bálint  6.b

Horváth Ábrahám 2.b

III. helyezés

I. helyezés

Széles Lászlóné

Horváthné Tóth Gabriella

Balogh Andrásné