Tanév rendje
2017 / 2018. tanév

Szeptember
02-03.   Szőlőskert gyermeksátor Budafoki Pezsgő-és Borfesztiválon
03.        10 óra Befogadó istentisztelet
04.        Tanítási nap
04.        17 óra tanévnyitó szülői értekezlet elsős szülőknek
11.        Ebédbefizetés
11.        17 óra szülői értekezlet 2-8. évfolyamosok szüleinek
13.        Ebédbefizetés-pót
22.        Tantestületi továbbképzés
29.        Kutatók éjszakája

Október
06.        8 óra okt. 6-ai megemlékező istentisztelet
07.        Futafok
19.        Reformációs akadályverseny
16.        Ebédbefizetés
18.        Ebédbefizetés-pót
20.        8 óra okt. 23-ai megemlékező istentisztelet
26.       17.30  Rózsakerti esték
27.        Csendes Nap - Iskola Nap

okt. 28. – nov. 5. őszi szünet

November
6.         Első tanítási nap szünet után
12.       17 óra Iskolai istentisztelet
13.       8. osztályosoknak szülői értekezlet
13.       Ebédbefizetés
15.       Ebédbefizetés-pót
15.       Nyílt Nap a leendő elsősöknek
20.       17 óra közös fogadóóra
27-30.  Tudomány Hete - Természettudományok


December
4.         Első gyertyagyújtás
10.      17 óra Iskolai istentisztelet
11.       Második gyertyagyújtás
13.       Adventi játszóház leendő elsősöknek
13.       Ebédbefizetés
15.       Ebédbefizetés-pót
18.       Harmadik gyertyagyújtás - Csendes Nap a Budafoki Református
15.      templomban
18.      17 óra Karácsonyi hangverseny a Szent István templomban
19.      Negyedik gyertyagyújtás, Játszóház

december. 20 - január 2.  Igazgatói és Karácsonyi szünet

Január
3.             Első tanítási nap a szünet után
14.           17 óra Iskolai istentisztelet
15.           Ebédbefizetés
17.           Ebédbefizetés-pót
                17 óra leendő elsőknek szülői
22.           Magyar Kultúra Napja
26.           Az első félév utolsó napja

Február
2              Értesítés a félév eredményeiről
5.             17 óra félévi szülői értekezlet
9.             Farsang - DÖK napja
11.           17 óra Iskolai istentisztelet
12.           Ebédbefizetés
14.           Ebédbefizetés-pót
22-25.     Síszünet
26-márc.2. Tehetségnapok – Művészetek

Március
1.             Leendő elsős jelentkezési lapjának leadása
5.             17 óra fogadó óra
5-7.         „Képes vagyok rá” leendő elsősöknek
11.           17 óra Iskolai istentisztelet
14.           15 óra márc. 15-ei ünnepi istentisztelet
12.           Ebédbefizetés
14.           Ebédbefizetés-pót
28.           Demjén-nap - Csendesnap - Húsvéti játszóház

márc. 29.- ápr. 3. Húsvéti szünet

Április
4.             Első tanítási nap szünet után
9-13.        Digitális témahét
11.           Rózsakerti Esték-Sebő Ferenc
12-13.     Beiratkozás
15.           17 óra Iskolai istentisztelet
16.           Ebédbefizetés
17.           Kinyílt a rózsa népdaléneklési fesztivál
18.           Ebédbefizetés-pót
21.           Zöldben jövünk!
23-27      Fenntarthatóság - témahét

Május
6.             17 óra Iskolai istentisztelet
7.             Országos KGYTK
13-18.     7. évfolyam Erdélyben
14.           17 óra szülői értekezlet
14.           Ebédbefizetés
16.           Ebédbefizetés-pót
16.           Angol mérés 6. és 8. évfolyam
23.           Országos teljesítménymérés 6. és 8. évfolyam
25.           Szeretethíd
24.           Informatika vizsga – írásbeli 8.o


Június
1.             Tanulmányi kirándulás
6.             17 óra Leendő elsősök szüleinek szülői értekezlet
11.           Csendesnap
15.           11 óra Ballagás - Utolsó tanítási nap
18.           17 óra Tanévzáró istentisztelet