Tanárok

keresés:

 

 

Név
Munkaviszony kezdete a Rózsakerti Iskolában
Végzettség
Szak, szakkollégium
Egyéni fogadó órák
(előtte telefonos egyeztetéssel)

Bencze Péter
igazgató
2013

tanár
középiskolai
tanár


informatika
közoktatásvezető
 
Nagyné Bitter Ilona
cimzetes igazgató

Ladányiné Sütő Tünde
igazgatóhelyettes
programvezető

1983
tanító
középiskolai
tanár
ének
pedagógia, minőségbiztosítási szakértő,
minősített pedagógus

Kedd 7.00 óra

Szerda 16-17.00 óráig

Horváth Erika
igazgatóhelyettes

1998
tanító
tanár
középiskolai
tanár

anyanyelv, közoktatásvezető,minősített pedagógus

 
Andrásikné Kiss Mária
2001
tanító
technika
Kedd 3. óra
Aranyiné Varga Erika
könyvtáros
1983
tanár
középiskolai tanár
magyar, orosz
angol, könyvtár,

minősített pedagógus
Hétfő 1. óra
Ábrahám Angéla
2012
református vallástanár
tanár

történelem-néprajz
Kedd 3. óra
Bakos Judit
2015
tanító

Péntek 2. óra
Bálint Melinda
2015
katolikus
hitoktató
 

Balogh Andrásné

2003
óvónő
tanító
néprajz, rajz,
minősített pedagógus
Kedd 1. óra
Baloghné Szabó Magdolna
2014
tanító
középiskolai tanár
angol Hétfő 3. óra

Bányai Gábor Bertalan

2012
tanár
rajz
Kedd 4. óra

Bányay Lilla

2015
tanító
ének-zene Hétfő 7. óra

Csonka Gábor

1982
tanár
földrajz
testnevelés,
közoktatásvezető
Kedd 7. óra

Dizseri Péter
DÖK-t segítő pedagógus

2014
tanár
történelem, földrajz
Hétfő 1. óra

Dizseri Barnabás

2016
tanár
anyanyelv
média
Csütörtök 4. óra

Dorn Zsuzsanna
reál munkaközösség vezetője

2002
tanár
matematika
fizika
Csütörtök 2. óra

Dr. Polyákné Turóczy Olga

2016
tanító
ének-zene
Szerda 6. óra

Dr. Tarsoly Dánielné

2016
református vallástanár
tanár
hitoktató
Csütörtök 6. óra

Gurbánné Pénzes Ágnes
napközis munkaközösség vezetője

1996
tanító
népművelő, rajz
Kedd 4. óra

Hajduné Lovas Zsuzsanna

2005
tanító
tanár
természetismeret
hittan
Péntek 16 óra

Hokker Zsolt

2016
evangélikus
lelkész
hitoktató
 

Horváth Rebeka

2016
tanító
Hétfő 6. óra
Horváthné Tóth Gabriella
felsős osztályfőnöki munkaközösség vezetője
1991
tanító
tanár
középiskolai
tanár
matematika,
rajz,
matematika - informatika,
szakvizsgázott mentortanár

Csütörtök 2. óra
Horváthné Szabó Mária
2015
tanító
Péntek 6. óra

I'so Jolán

1987
tanár
földrajz, testnevelés,
német
Kedd 3. óra

Illyésné Gaál Cecilia

2014
tanító
minősített pedagógus
Péntek 3. óra
Jászberényi Emőke
1981-2007

Kapitányné Szűcs Andrea

2008
tanító
fejlesztő pedagógus,
minősített pedagógus
Szerda 2. óra

Kass Orsolya

2016
tanító
Kedd 3. óra

Keczán Anikó
gyermekvédelmi felelős

2012
tanító
szociálpedagógus, logoterápiai tanácsadó és személyiségfejlesztő
Hétfő 2. óra

Kiss Sára

2016
ovónő
tanító
közoktatásvezető,
minősített pedagógus
Hétfő 2. óra
Kobulniczky Emese
2003
tanító
kántor
Hétfő 3. óra
Lantos Éva
1986
tanító
közművelődés, szakvizsgázott pedagógus
Minden hónap első hétfőjén
6. óra
Máté Magdolna
2013
tanító
anyanyelv, romológus, romológiai szakos bölcsész
Hétfő 2. óra

Malomvölgyi Tamás

2016
tanár
angol
Hétfő 3. óra

Majzik Lionel

2014
tanító
testnevelés
Csütörtök 6. óra

Matusekné Bíró Teréz

2016
tanító
   

Miszlainé Koppány Imola

2015
tanár
biológia, földrajz
Szerda 3. óra

Nemes Noémi Orsolya

2015
tanító
Péntek 4. óra

Németh Anikó

2003
tanító
tanár
matematika
anyanyelv, zongoratanár, közoktatásvezető,
minősített pedagógus
Kedd 16-17 óráig
Németh Tamás 2016 iskolalelkész    
Németh Zsuzsanna
2014
katolikus
hitoktató
 
Novákné Tisje Mónika
2010
tanító
ének-zene, közoktatásvezető
Hétfő 4. óra

Péter Orsolya

2016
tanár
óraadó
angol
 

Rácsok Zsuzsanna

2013
tanító
Hétfő 3. óra

Rákóczi Krisztina

2002
tanító
vizuális nevelés
 
Rostás Erzsébet
2006
tanító
tanár
pedagógia,
angol
Hétfő 3. óra

Sárdiné Varga Ildikó

2014
tanár
középiskolai tanár
kémia, biológia, informatika, közoktatásvezető,
minősített pedagógus
Hétfő 2. óra

Seréti Gyula
humán munkaközösség vezetője

1992
tanító
tanár
közművelődés
történelem,
közoktatásvezető
Csütörtök 2. óra
Szautner Krisztina
alsós osztályfőnöki munkaközösség vezetője
1980
tanító
technika
angol
Hétfő 7-7.30-ig

Szunyi György

2014
tanár
anyanyelv
Hétfő 3. óra
Szűcs Bernadett 1996 tanító
tanár

természetismeret, ének-karvezető,
szakvizsgázott mentortanár

Kedd 2. óra
Sztyéhlik Csaba
2015
hitoktató
evangélikus
 
Végváriné Pánczél Gyöngyi 2015 tanító   Csütörtök 4. óra