„Adjatok hálát az Atyának, aki alkalmassá tett titeket arra,
hogy a szentek örökségében, a világosságban részesüljetek.”
Pál levele a Kolosséiakhoz 1:12

Igazgatói tájékoztató 2020. 03. 16. videó

Felvételivel kapcsolatos aktuális időpontok

Tájékoztató

Kedves Szülők!

2020. március 16-ától meghatározatlan időre minden iskola bezárja kapuit, így a mi intézményükben sem lehetnek tanulók.
Ez sajnos nem tanítási szünetet jelent!!!
A fenti időponttól át fogunk állni egy számunkra is új oktatási formára, amiben még nincs tapasztalatunk. Ez távoktatás lesz, mindenki számára elérhető csatornákon keresztül.
Kérek mindenkit, hogy figyelje az e-naplót, mert ezen keresztül fogunk a jövőben kommunikálni, itt írjuk meg a legfontosabb tudnivalókat.
A tanév folytatásával kapcsolatban hétfő 14 órakor adok tájékoztatást, addig mindenkinek a türelmét és megértését kérem.

Tisztelettel és nyomatékkal kérek minden érintettet, hogy ha környezetében, családjában két héten belül koronavírusos megbetegedést tapasztal, azt azonnal jelezze az iskola felé, hogy a kontakt személyeket megfigyelés alá lehessen vonni!

Imádkozzunk egymásért, én hiszek a közös ima erejében!

2020. március 14.

Felvételivel kapcsolatos aktuális időpontok
2020. március 16.
Az ideiglenes felvételi jegyzék nyilvánosságra hozatala