ÚJ ÉTKEZÉSI RENDSZER

AKTUÁLIS

Készpénz befizetés

Tisztelt Szülök!
A 2020. szeptember hónapra a készpénzes ebédbefizetés rendje:
Ebédbefizetés:
2020.08.03. hétfő; 09:00 és 15:30 között
Pótbefizetés:
2020.08.10. hétfő; 09:00 és 15:30 között

SZÜNET

FIZETENDŐ NAPOK

FIZETENDŐ NAPOK SZÁMA

36. hét

2020.09.01-2020.09.04.

37. hét

2020.09.07-2020.09.11.

38. hét

2020.09.14-2020.09.18.

39. hét

2020.09.21.-2020.09.25.

40. hét

2020.09.28-2020.09.30.

A befizetési napok száma:
Mindenkinek 22 nap!
Természetesen ehhez még számolni kell a lemondásokat, akinél van.

FIGYELEM: Étkezési díjak 2020. szeptember 1-től:

Napközi

780 Ft

390 Ft

Reggeli + Ebéd

665 Ft

333 Ft

Ebéd + Uzsonna

665 Ft

333 Ft

Ebéd(menza)

550 Ft

275 Ft

A járványhelyzetre való tekintettel, kérjük csak azon régi tanulóknak fizessenek készpénzzel, aki eddig is így fizetett, és nem tudja más módon rendezni a számlát, illetve nem nyilatkozott módosításról (2020.07.31-ig teheti meg). Az új tanulóink,- azok is, akik az általános iskolai tagozatból kerülnek a gimnáziumunkba- csak az érintésmentes bankkártyás, illetve csoportos beszedési megbízás mellett tudnak dönteni.
Kérjük a készpénzes befizetőket, hogy a járványhelyzetnek megfelelő egészségügyi előírásokat tartsák be. Tehát a befizetéskor viseljenek orrot, szájat takaró maszkot, vagy sálat, és tartsák a szükséges távolságot. Természetesen mi is mindent megteszünk ezen előírások betartása érdekében.
A kevés megmaradt készpénzes fizetőknek továbbra is 2 nap lesz kijelölve, azonban a korábbi gyakorlattól eltérően 1 hét különbséggel. Fontos, hogy CSAK ezeken a napokon lehet befizetni, más napon nem áll módunkban elfogadni a készpénzes befizetést! A folyamat is változik, a munkatárs csak pontos összeget fogad el, és számlát fog adni a befizetésről a helyszínen, így sajnos az ügyintézés várható időtartama megnövekszik.
Étkezéssel kapcsolatos általános tudnivalók:
Mindenkinek lehetősége lesz használni az internetes felületet, annak is, aki nem bankkártyás rendszeren keresztül fizet. A webes felületen tudnak visszarendelni (lemondás esetén), fizetni és lemondani - https://rozsakertiskola.qb.hu/).

Kérjük, az előre jelzett hiányzások esetén is legyenek kedvesek jelezni a lemondásokat emailen (etkezes@rozsakertiskola.hu), vagy az online felületen -https://rozsakertiskola.qb.hu/, mert csak ebben az esetben tudjuk biztosítani, hogy időben eljut hozzánk, majd általunk a konyhához a lemondás. Kérjük, hogy kikérők esetében csak az osztályfőnöki ill. igazgatói engedélyezést követően mondják le az étkezést. Lemondást telefonon, vagy személyesen nem fogadunk el!
A jóváírások minden esetben a következő hónapban jelentkeznek a számlán, az aktuális hónap lezárása után.
Kérjük, amennyiben még nem tették meg, vagy módosítani kívánnak az étkezési típuson, legyenek kedvesek a mellékelt étkezési nyilatkozatot kitöltve, aláírva eljuttatni hozzánk. A módosításra minden hónapban a tárgyhónap befizetése előtti munkanap reggel 9 óráig lehetséges.
Kérjük Önöket, hogy csak abban az esetben utaljanak bármilyen összeget, ha arra külön megkérjük Önöket.
Az étkezés befizetését készpénzben, vagy csoportos beszedési megbízással, illetve az internetes felületen bankkártyával tudják rendezni (https://rozsakertiskola.qb.hu/).

Aki még nem tette meg, a csoportos befizetést a bankjánál tudja kérni. Ehhez szükség van a gyermek nevéhez rendelt csoportos beszedési azonosítóra, amit mi adunk a titkárságon, illetve az intézményi azonosítóra, ami az A18287871. Kérjük, hogy az érvényességi időt minél korábbra állítsák, hogy a befizetés napjáig visszaigazolhasson a bank, és sikeres legyen az összeg leemelése a számláról. Limitnek kérjük beállítani gyerekenként a 25000 Ft-ot. Mindig csak a pontos összeget vonjuk le az adott tárgyhónapra.
Amint beállították a csoportos beszedést (netbank, telebank, személyes ügyfélszolgálat), a bank hamarosan visszajelez a sikerességet illetően. Levonás a határidő napján történik, így kérjük szíves türelmüket.  Abban az esetben, ha valami nem a megfelelő módon zajlik, jelentkezni fogunk.
Kérjük, minden esetben ellenőrizzék Önök is a levonás sikerességét, a kellemetlenségek elkerülése érdekében.
Amennyiben bármely (minden korábbi tanulót beleértve) tanulónk esetében áttérnének az online bankkártyás fizetésre kérjük, jelezzék, hogy a rendszerünkben átállíthassuk, nehogy probléma merüljön fel. Ezt kérjük 2020.07.31-ig jelezni. Amennyiben más fizetési módra állnának át, azt is kérjük, e határidőig jelezni szíveskedjenek.
Az étkezéssel kapcsolatos tájékoztatók az iskola honlapján is elérhetőek lesznek.

Együttműködésüket köszönjük!