AKTUÁLIS

Távoktatási rendszerünk: itt

Tájékoztató

Kedves Szülők!

2020. március 16-ától meghatározatlan időre minden iskola bezárja kapuit, így a mi intézményükben sem lehetnek tanulók.
Ez sajnos nem tanítási szünetet jelent!!!
A fenti időponttól át fogunk állni egy számunkra is új oktatási formára, amiben még nincs tapasztalatunk. Ez távoktatás lesz, mindenki számára elérhető csatornákon keresztül.
Kérek mindenkit, hogy figyelje az e-naplót, mert ezen keresztül fogunk a jövőben kommunikálni, itt írjuk meg a legfontosabb tudnivalókat.
A tanév folytatásával kapcsolatban hétfő 14 órakor adok tájékoztatást, addig mindenkinek a türelmét és megértését kérem.

Tisztelettel és nyomatékkal kérek minden érintettet, hogy ha környezetében, családjában két héten belül koronavírusos megbetegedést tapasztal, azt azonnal jelezze az iskola felé, hogy a kontakt személyeket megfigyelés alá lehessen vonni!

Imádkozzunk egymásért, én hiszek a közös ima erejében!

2020. március 14.

Tisztelt Szülők!

2020.03.16-tól automatikusan lemondjuk a gyermekek étkezését!
Jóváírásra kerül a következő ebédbefizetésnél. Abban az esetben, ha a tanévben már nem lenne befizetési időszak, visszafizetésre kerül a jóváírt összeg.
A változásokról e-mailben értesítjük Önöket.
Megértésüket előre is köszönjük szépen.

Üdvözlettel:

Lakatosné Mészáros Nóra